Programy partnerskie bez tajemnic, praktyczne rozwiazania, tworzenie
Familo - rewolucja na polskim rynku konsumenta

Familo Polski Klub KonsumentaJesteśmy świadkami narodzin nowego trendu na polskim rynku konsumenckim. Program Familo (występujący wcześniej pod roboczą nazwą Klub Konsumenta) dopiero co ujrzał światło dzienne a już stał się hitem 2012 roku. To projekt zrzeszający konsumentów, którzy chcą robić zakupy znanych i popularnych produktów (produkty spożywcze, chemia domowa i osobista a już niedługo sprzęt RTV i AGD, komputery i akcesoria , wyposażenie domu itp) we własnym internetowym supermarkecie, taniej niż w sklapach wielkopowierzchniowych, z darmową wysyłką do domu i w dodatku z rabatem do 90%. A dodatkowo szerząc koncepcję tanich i inteligentnych zakupów mamy możliwość generowania praktycznie nieograniczonych miesięcznych dochodów.
Czytaj dalej...program partnerski

3 465.60 zł prowizji w tydzień!

3 465.60 zł w 7 dni - tyle prowizji w pierwszych dniach marca 2012 naliczył mi program partnerski Netigo prowadzony przez firmę Netina Sp. z o.o. Być może dla niektórych nie jest do zabójczo duża kwota, ale za 3 godziny pracy związane w promocją tylko jednego z produktów i biorąc pod uwagę fakt, że ta kwota ciągle jeszcze rośnie to całkiem niezły wynik.

Dodam tylko, że ta prowizja zaklasyfikowała mnie na 3 pozycję w rankingu liderów, a numer jeden zarobił ponad 3 razy tyle. To tylko pokazuje, że w programach partnerskich można zarabiać i warto w tym uczestniczyć.
Akcja "Najpierw ściągnij - potem zapłać"

Zakończyła się akcja "Najpierw ściągnij - potem zapłać", zorganizowana przez Złote Myśli. Dzięki niej bestsellerowego ebooka "Motywacja bez granic" Nikodema Marszałka mogłeś ściągnąć ze strony http://motywacja-bez-granic.zlotemysli.pl za darmo, a dopiero po przeczytaniu zdecydować ILE i CZY W OGÓLE chcesz za niego zapłacić.

Mimo różnych dyskusji prowadzonych na ten temat, że akcja się nie sprawdzi, że Polacy niechętnie płacą po czasie ... był to według mnie bardzo dobry sposób dla partnerów, aby rozpowszechnić swoje cookies na wielu komputerach. Wiele nowych osób dodatkowo zdecydowało się na rejestracje z mojego linku partnerskiego i mimo, że nie zapłacili za ebooka to prawdopodobnie wpadnie mi kiedyś jakaś wieczna prowizja od innych ich zakupów.

Warto więc było wysłać jeden mailing chociażby z tego jednego powodu, a który jak się okazało był niezwykle skuteczny. Właśnie otrzymałem list od prezesa Zlotych Myśli z podziękowaniami - zobacz skan tego listu

Zastanawiam się co sprawiło, że mój bardzo krótki mail stał się tak niezwykle skuteczny? Treść tego mailingu oraz nagłówek prześlę w jednym numerów mojego darmowego newslettera, na który możesz się zapisać w oknie po prawej stronie.


Pierwsza w Polsce Wyszukiwarka Programów Partnerskich

Na II Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich swoją premierę miała pierwsza polska wyszukiwarka programów partnerskich "NETIGO". To największy w POlsce katalog istniejących w internecie programów partnerskich, poukładanych tematycznie wraz ze szczegółowymi opisami. Bardzo prosty w obsłudze interface przypomina trochę wyszukiwarke google`a.
Ale najlepsze jest to, że ta wyszukiwarka sama w sobie jest jednym z najlepszych programów partnerskich. Dzięki możliwości przepisywania linków, polecając tę wyszukiwarkę innym możesz polecać inne programy partnerskie w niej zawarte wraz ze swoim linkiem partnerskim. To najlepszy sposób na rozbudowę swojego drugiego poziomu, czyli Twój pasywny dochód - czytaj więcej


II Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich

20 września 2008 już poraz drugi odbędzie się zjazd uczestników programów partnerskich. Przyjedź do Warszawy, aby spotkać się i porozmawiać w ekspertami, którzy przez cały dzień będą dzielić się swoją wiedzą, jak zarabiać się w P.P. To jedyna impreza tego rodzaju w Polsce, na której nie powinno Cię zabraknąć, jeśli tylko poważnie myślisz o powiększaniu pasywnego dochodu z programów partnerskich. Oczywiście mnie również tutaj spotkasz... czytaj więcej


I znów zostałem "Numerem Jeden" w rankingu Nextranetu

Tym razem stałem się zwycięzcą "Akcji Podwajania Prowizji" zorganizowanej przez program partnerskie największej polskiej platformy z publikacjami elektronicznymi. Platforma "Nextranetu" umożliwia partnerom programu stworzenie własnego sklepu, w którym umozliwia sprzedaż e-prasy, e-booków i audiobooków. W ciagu zaledwie 2 tygodni mój sklep poszybował o kilkaset pozycji w górę, uplasowując się na pierwszej pozycji w rankingu. W wywiadzie z menedżerem programu zdradziłem trochę szczegółów, jak udało mi się osiągnąć ten spektakularny wzrost... czytaj więcej


Jak zostałem VIP-em w Zlotym Programie Partnerskim

Kiedy po raz pierwszy postanowiłem poważnie potraktować swoje uczestnictwo w programie partnerskim wiedziałem, że aby zacząć zarabiać, muszę trochę popracować. Przynajmniej na początku. O tym wie chyba każdy uczestnik programu. Nie wszyscy jednak wiedzą jak to robić. Dlatego przedstawię tu jeden bardzo prosty sposób, który w moim przypadku sprawił, że w ciągu 3 miesięcy znalazłem się w gronie najlepszych partnerów Zlotego Programu Partnerskiego... czytaj więcej

Jak zostac liderem w programach partnerskich
Zapisz się na darmowy newsletter:
"Jak zostać liderem w programach partnerskich"

Po wielu latach uczestnictwa w różnych programach partnerskich postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem, dzięki któremu udaje mi się zajmować czołowe miejsca w rankingach najlepszych polskich programów partnerskich.

Jeśli również uczestniczysz w p.p. i chciałbyś zupełnie za darmo skorzystać z wielu moich praktycznych porad, zapisz się proszę na mój newsletter:

Twoje imię
Nazwisko
Adres email
Powtórz email
(w celu weryfikacji)

Twoja strona www
(jeśli posiadasz)


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatnościKrzysztof Klonowicz
twórca, właściciel i uczestnik programów partnerskich...


wizytówka
Eklo.pl - Wsparcie dla Twojego e-biznesu,

Copyright © 2006-2021 by EKLO Krzysztof Klonowicz