Programy partnerskie bez tajemnic, praktyczne rozwiazania, tworzenie

Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji

autorem artykułu jest Zofia Biegańska

Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji
Masz stronę internetową? Musiałeś słyszeć o programach partnerskich, w których otrzymujesz wynagrodzenie na zasadzie prowizji.
Programy partnerskie stanowią świetną okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale czy wiesz, że możesz stracić , albo już tracisz, ogromny procent swoich zarobków, ponieważ linki, które zawierają zarobione przez Ciebie pieniądze są bez skrupułów przywłaszczane przez złodziei? Wystarczy jedynie wejść w kod źródłowy Twojej strony, i zastąpić Twoje ID swoim. Proste?
Ocenia się, ze do 90% wszystkich transakcji sprzedaży w programach partnerskich idzie do złodziejskich kieszeni. Jeżeli nie chcemy wyrzucać w błoto pieniędzy na reklamę tylko po to, by napełnić kieszenie oszustom, powinniśmy zamaskować swój link partnerski. Tak naprawdę, jeżeli promujesz linki partnerskie, złodzieje niemal na pewno już na Tobie zarabiają – dotyczy to zwłaszcza największego na świecie banku linków partnerskich jakim jest Click Bank, ale inne linki wcale nie są bezpieczniejsze.
Możemy zamaskować swój link partnerski korzystając z darmowej strony http://tinylink.pllub stosować odpowiednie oprogramowanie, które ukryje nasz link i zamieni jego wygląd na:
http://www.yourwebsitename.com/productname.html

Wszystkie linki są automatycznie chronione przez generowany kod, który jest czytelny dla wyszukiwarek Internet Explorer, czy Mozzila, ale zupełnie bezużyteczny dla internautów.
Pamiętać też należy, że istnieją oprogramowania , które otwierają zaszyfrowane linki i pozwalają wrócić do linków wyjściowych za pomocą jednego kliknięcia. Należy więc zaopatrzyć się w narzędzie, które taki manewr skutecznie uniemożliwia.


--
Eagleblogs- darmowa reklama i promocja dla firm. Pisz ciekawie i zainteresuj internautów - będziesz mógł zarabiać w Google Adwords.
Skorzystaj z darmowych ogloszeń po polsku i angielsku


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Zobacz też artykuły:


Jak zostac liderem w programach partnerskich
Zapisz się na darmowy newsletter:
"Jak zostać liderem w programach partnerskich"

Po wielu latach uczestnictwa w różnych programach partnerskich postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem, dzięki któremu udaje mi się zajmować czołowe miejsca w rankingach najlepszych polskich programów partnerskich.

Jeśli również uczestniczysz w p.p. i chciałbyś zupełnie za darmo skorzystać z wielu moich praktycznych porad, zapisz się proszę na mój newsletter:

Twoje imię
Nazwisko
Adres email
Powtórz email
(w celu weryfikacji)

Twoja strona www
(jeśli posiadasz)


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatnościKrzysztof Klonowicz
twórca, właściciel i uczestnik programów partnerskich...


wizytówka
Eklo.pl - Wsparcie dla Twojego e-biznesu,

Copyright © 2006-2021 by EKLO Krzysztof Klonowicz