Programy partnerskie bez tajemnic, praktyczne rozwiazania, tworzenie

Programy partnerskie - moja pasja

Nazywam się Krzysztof Klonowicz i jestem z wykształcenia informatykiem programistą, ale moją najwiekszą pasją jest internet i jego ogromne możliwości, które na co dzień wykorzystuję również do zarabiania pieniędzy.

Moja przygoda z programami partnerskimi zaczęła się właściwie już 1998 roku, kiedy to poraz pierwszy zacząłem analizować pierwsze internetowe systemy oparte na wielopoziomowym marketingu, czyli na tzw. MLM (MultiLevel Marketing). Uczestniczyłem wtedy w kilkunastu różnych programach, w których trudno było jednak przekroczyć próg wypłaty. Dlatego też nie zarobiłem na tym nawet złotówki. A kto zarabiał?

Zarabiali przede wszystkim twórcy takich programów oraz nieliczna grupa partnerów, którzy w jakiś tajemniczy sposób potrafili się "wybić z tłumu". Postanowiłem wtedy za wszelką cenę poznać tę "tajemną wiedzę".

I nie było to wcale takie trudne, bo jak się okazało, liderzy Ci chętnie dzielili się swoją wiedzą. Wystarczyło zapisać się na ich listę mailingową, aby całkowicie za darmo otrzymywać na maila porcje interesujących newsletterów z praktycznymi poradami, które trudno było wtedy znaleźć w podręcznikach do marketingu.

I wtedy zrozumiałem, co tak naprawde jest podstawą internetowego marketingu. Poznałem najlepszy sposób na budowanie własnej listy mailingowej. Posiadany w ich bazie mój adres email był wynagrodzeniem za wiedzę, którą mi przekazywali. Ten adres wykorzystywali potem często do wysyłki mailingów, w których podświadomie oferowali mi sprzedaż różnych produktów.

Ja jednak nigdy nie kasowałem takich wiadomości, jak to przeważnie robią inni. Wręcz przeciwnie - czytałem je bardzo uważnie. Jak się potem okazało, była to najlepsza szkoła e-marketingu, z jaką nigdy wcześniej się nie spotkałem.

To właśnie od nich nauczyłem się jak dbać o klienta, kiedy i jak oferować mu swoje produkty, w jak sposób organizować swoje promocje, aby przyniosły skutek.

Tak więc pierwsza rada dla Ciebie:
Jeśli chcesz odnosić sukcesy w jakiejkolwiek sprzedaży, na początek przypatrz się dokładnie, jak to robią liderzy. Zapisuj się na ich darmowe newlettery, analizuj dokładnie ich mailingi z ofertami sprzedaży.

Czy znasz takich liderów w swoim otoczeniu? Mam nadzieję, że tak. A jeśli nie wiesz gdzie ich szukać, na początek mogę podać Ci nazwiska trójki moich nauczycieli, od których nauczyłem się najwięcej i nadal ciągle się uczę:
  • Wanda Loskot - czołowa specjalistka od rozwoju małych firm, autorka wielu artykułów i książek o marketingu, prowadzi darmowe chaty, warsztaty i szkolenia w internecie

  • Piotr Majewski - pionier e-biznesu w Polsce, właściciel wielu serwisów o tematyce e-marketingu, polecam jego darmowy newsletter "Czas na e-biznes"

  • Mateusz Chłodnicki - twórca wydawnictwa Złote Myśli i najlepiej rozwijającego się programu partnerskiego w Polsce, na którym zarabiam najwięcej. Prowadzony przez niego niekonwencjonalny e-marketing to prawdziwa kopalnia wiedzy.

Zobacz też artykuły:


Jak zostac liderem w programach partnerskich
Zapisz się na darmowy newsletter:
"Jak zostać liderem w programach partnerskich"

Po wielu latach uczestnictwa w różnych programach partnerskich postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem, dzięki któremu udaje mi się zajmować czołowe miejsca w rankingach najlepszych polskich programów partnerskich.

Jeśli również uczestniczysz w p.p. i chciałbyś zupełnie za darmo skorzystać z wielu moich praktycznych porad, zapisz się proszę na mój newsletter:

Twoje imię
Nazwisko
Adres email
Powtórz email
(w celu weryfikacji)

Twoja strona www
(jeśli posiadasz)


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatnościKrzysztof Klonowicz
twórca, właściciel i uczestnik programów partnerskich...


wizytówka
Eklo.pl - Wsparcie dla Twojego e-biznesu,

Copyright © 2006-2021 by EKLO Krzysztof Klonowicz